Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 25 | |
---|---|
◄ 25-25 |
|
30-26 |
|
28-31 |
|
34-25 |
|
33-26 |
|
AZS Zielona Góra - Bór Oborniki Śl. |
(sb) 17:00 |
Zew Świebodzin - Żagiew Dzierżoniów |
(sb) 19:30 |
Kolejka 26 | |
ŚKPR Świdnica - Grunwald Poznań |
(cz) 19:30 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
25 | 75 | 721 | - | 553 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
25 | 66 | 868 | - | 612 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
25 | 53 | 767 | - | 696 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
24 | 50 | 702 | - | 671 |
5. |
><
MKS Leszno
|
26 | 37 | 726 | - | 755 |
6. |
><
UKS Nowa Sól
|
25 | 36 | 691 | - | 655 |
7. |
><
Tęcza Kościan
|
26 | 35 | 722 | - | 745 |
8. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
24 | 34 | 668 | - | 675 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
25 | 33 | 678 | - | 698 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
26 | 27 | 685 | - | 733 |
11. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
24 | 26 | 666 | - | 777 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
25 | 23 | 743 | - | 817 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
24 | 18 | 621 | - | 743 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
26 | 12 | 683 | - | 811 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 21 | |
---|---|
Viret Zawiercie - AZS Lublin |
27-22 |
41-28 |
|
32-31 |
|
25-31 |
|
39-25 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
20 | 55 | 717 | - | 506 |
2. |
><
AGH Kraków
|
20 | 51 | 617 | - | 548 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
20 | 42 | 641 | - | 608 |
4. |
><
KS Końskie
|
19 | 42 | 585 | - | 516 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
20 | 30 | 615 | - | 630 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
20 | 25 | 566 | - | 583 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
20 | 22 | 640 | - | 641 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
19 | 18 | 551 | - | 641 |
9. |
><
AZS Lublin
|
19 | 18 | 537 | - | 609 |
10. |
><
Górnik Zabrze
|
20 | 17 | 627 | - | 700 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
19 | 4 | 542 | - | 656 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
środa, 01 maja 2024 10:40
AGH KRAKÓW - GÓRNIK ZABRZE 39-25 (20-13)
AGH Kraków: Szymon Wajda (7), Michał Gasin (5), Konrad Kisiel (4), Jakub Romian (4), Kacper SzydŁo (4), Oskar KlamrzyŃski (3), Patryk KwarciŃski (3), Wiktor DĘbski (2), Konrad ŁuczyŃski (2), Konrad Szymczak (2), Jakub Kociuba (1), Piotr SĄdowicz (1), Bartosz Szpisak (1), Mateusz Bujak, Krzysztof KoŚĆ, Filip KozioŁGórnik Zabrze: Oskar Mostowik (4), Łukasz KamiŃski (3), Antoni Mrozek (3), Natan Gryma (2), Krzysztof Mikunda (2), Dawid Rajca (2), Maksymilian Surdyk (2), Łukasz ŚwiatŁowski (2), Adrian TrÓjniak (2), Szymon Bykowski (1), Marek Mendela (1), Jakub Żaczek (1), Dariusz MaĆkowiak, Karol Maj, Mateusz WÓjtowicz, Mikołaj Pasieka
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
środa, 01 maja 2024 06:53
GRUNWALD POZNAŃ - UKS NOWA SÓL 33-26 (20-10)
Grunwald Poznań: Daniel BartŁomiejczyk, Jakub Bujnowski, Jan Herda, Dawid Krzywicki, Mateusz Liske, Krzysztof MartyŃski, Borys Naglik, Kasper Nowaczyk, Piotr Nowicki, Adam PaczeŚny, Mikołaj PŁoski, Piotr StanisŁawski, Erik Uyen, Antoni WagnerUKS Nowa Sól: Wiktor Borowski, Hubert Ceglarz, Jakub Florczak, Oskar GĄsior, Igor Gornostaj, Marcin Hajnysz, Jakub JaskÓŁka, Piotr Kaczmarek, Michał KuryŁo, Szymon Lisiewicz, Grzegorz Lisiewicz, Jakub Nowakowski, Maciej OrliŃski, Jarosław Paszkiewicz, Dawid Świekatowski, Kacper Zieniewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
środa, 01 maja 2024 06:53
ORLIK BRZEG - MKS LESZNO 23-25 (13-13)
Orlik Brzeg: Kamil Adwent, Natan BrudziŃski, Paweł Chmiel, Jan Feliszek, Maciej Kurus, Jędrzej Kurzawa, Rafał MŁotkowski, Patryk Nowak, Łukasz Ogorzelec, Kacper Onyszkiewicz, Piotr Sendra, Marek Sitarski, Waldemar Stanoszek, Kamil StypiŃski, Łukasz Szczurkowski, Kacper TuryniewiczMKS Leszno: Piotr DzierliŃski, Michał Frieske, Borys HaŁka, Marcin JaŚkowski, Jędrzej Kaniewski, Jakub Kruk, Piotr Łuczak, Olgierd Owczarczak, Kacper PawŁowski, Mateusz PŁaczek, Jakub SkorupiŃski, Illia Spieshylov, Kevin Wydmuch, Marcel Ziemiak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
środa, 01 maja 2024 06:53
KS KĄTY WROCŁAWSKIE - ŚKPR ŚWIDNICA 34-25 (21-12)
KS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Marcin Dragon, Dominik Dziobek, Kacper GoŁda, Jakub Jaszczuk, Marcin Jaworski, Oliwier Kalinowicz, Dawid KrÓl, Bartosz KrÓl, Sebastian OstrÓwka, Dawid Pietrowski, Mateusz Redko, Patryk Rogaczewski, Tomasz Wasilewicz, Filip WĘgliŃski, Michał WysockiŚKPR Świdnica: Maksymilian Bieryt, Łukasz CzerwiŃski, Łukasz Czynszak, Piotr Dec, Olgierd Etel, Bartosz Galik, Wiktor Kochlewski, Norbert Mirga, Dawid PĘczar, Jakub Pierzak, Piotr PirÓg, Volodymyr Shupyk , Łukasz Szporko, Rafał Wiszniowski, Miłosz WoŁodkiewicz, Aleksander Zelek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
poniedziałek, 29 kwietnia 2024 09:33
SRS PRZEMYŚL - VIRET ZAWIERCIE 33-35 (13-13)
SRS Przemyśl: Tomasz Kulka (9), Igor MrÓz (7), Kamil Guzdek (5), Karol Kroczek (5), Mateusz Hoim (4), Maciej Kubisztal (3), Adam Iwasieczko, Kacper Kielar, Paweł Sar, Maciej WrzeŚniowski, Oskar ZajdelViret Zawiercie: Mikołaj Burlyta (10), Kacper CegŁowski (6), Krzysztof Bednarz (5), Oleksandr Dovbysh (5), Dorian BudziaŁowski (3), Michał Krygowski (3), Mateusz Grzegorczyk (1), Hubert Lebiocki (1), Piotr WiĘckiewicz (1), Daniel Matysek, Michał Mentel, Szymon Skutela, Mykola Voinov
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 28 kwietnia 2024 23:53
AZS LUBLIN - KS KOŃSKIE 23-19 (14-10)
AZS Lublin: Maciej Abramowicz, Jędrzej Batyra, Paweł Daniel, Dmytro Dmytruk, Julian Gadaj, Krzysztof Janicki, Dominik Janicki, Ignacy Jaworski, Patryk KsiĄŻka, Paweł ProĆ, Adam Pytka, Szymon SekuŁa, Jordan Stachowiak, Jacek Stachowicz, Mikołaj Urbanek, Wojciech WŁudarczykKS Końskie: Rafał Biegaj, Filip Biela, Damian Falasa, Grzegorz Hubka, Jakub Janus, Adam KoŚka, Krzysztof Markowski, Wiktor Osman, Kacper RoŻnowski, Wiktor SĘkowski, Krzysztof SŁonicki, Maciej StĘpniewski, Michał WŁodarski, Karol WŁodarski, Sebastian WŁoskiewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 28 kwietnia 2024 07:16
ŚKPR ŚWIDNICA - UKS NOWA SÓL 32-31 (17-12)
ŚKPR Świdnica: Maksymilian Bieryt, Łukasz CzerwiŃski, Łukasz Czynszak, Piotr Dec, Olgierd Etel, Bartosz Galik, Wiktor Kochlewski, Kuba Marek, Norbert Mirga, Dawid PĘczar, Piotr PirÓg, Volodymyr Shupyk , Łukasz Szporko, Rafał Wiszniowski, Miłosz WoŁodkiewicz, Aleksander ZelekUKS Nowa Sól: Wiktor Borowski, Jakub Florczak, Oskar GĄsior, Igor Gornostaj, Marcin Hajnysz, Bartosz Janecki, Jakub JaskÓŁka, Piotr Kaczmarek, Kamil Kowalski, Michał KuryŁo, Grzegorz Lisiewicz, Szymon Lisiewicz, Jakub Nowakowski, Maciej OrliŃski, Jarosław Paszkiewicz, Dawid Świekatowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 28 kwietnia 2024 03:18
MTS CHRZANÓW - SMS II KIELCE 40-21 (21-11)
MTS Chrzanów: Andrzej Beczek, Michał DobrzaŃski, Paweł Franczak, Marcin GÓrkowski, Marcin Hardzina, Bartosz Hardzina, Stanisław Malinowski, Patryk Plaszczak, Karol Put, Patryk Rola, Jakub Rusin, Maciej Sieczka, Marcin Skoczylas, Bartosz Skoczylas, Kacper WĘgrzynSMS II Kielce: Jakub BaŃczyk, Tobiasz Cebulski, Paweł ChŁopek , Borys GawaŁkiewicz, Kacper Kaleta, Maciej Kula, Wojciech Kupis, Marcel LatosiŃski, Filip Łapot, Kamil Skiba, Kacper Stawowy, Filip SzczepaŃski, Andrew Taiwo, Olaf Tobera, Jan WiŚniewski, Alan Zielonka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 28 kwietnia 2024 03:18
KSZO OSTROWIEC - ORZEŁ PRZEWORSK 33-37 (12-18)
KSZO Ostrowiec: Mateusz Bysiak, Filip Chmielewski, Karol Chudzik, Jakub DĄbrowski, Kacper Granat, Rafał JagieŁŁo, Krystian Jurasik, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Bartosz Konwicki, Jakub MakuŁa, Michał PiĄtkowski, Hubert SkuciŃski, Grzegorz Sobut, Sebastian Świt, Adrian WojkowskiOrzeł Przeworsk: Grzegorz BarnaŚ, Jakub Czapka, Emilian JewuŁa, Michał Kubisztal, Dariusz Kubisztal, Tomasz Mochocki, Kevin Starzecki, Mateusz Świerk, Marcin Wajda
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 27 kwietnia 2024 20:48
KS KĄTY WROCŁAWSKIE - MKS LESZNO 40-27 (23-11)
KS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Marcin Dragon, Dominik Dziobek, Kacper GoŁda, Jakub Jaszczuk, Marcin Jaworski, Oliwier Kalinowicz, Dawid KrÓl, Bartosz KrÓl, Krzysztof Ostrowski, Sebastian OstrÓwka, Dawid Pietrowski, Mateusz Redko, Patryk Rogaczewski, Tomasz Wasilewicz, Filip WĘgliŃskiMKS Leszno: Piotr DzierliŃski, Michał Frieske, Borys HaŁka, Marcin JaŚkowski, Jędrzej Kaniewski, Jakub Kruk, Olgierd Owczarczak, Kacper PawŁowski, Mateusz PŁaczek, Jakub SkorupiŃski, Illia Spieshylov, Kacper Szocik, Kevin Wydmuch, Marcel Ziemiak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 27 kwietnia 2024 20:48
BÓR OBORNIKI ŚL. - GRUNWALD POZNAŃ 24-25 (11-15)
Bór Oborniki Śl.: Konrad Andrzejewski, Marcin Borzymowski, Vladyslav Fediuk, Michał Krupiarz, Łukasz KurzydŁo, Kacper Latko, Leon Pawlisz, Patryk Piwnicki, Bartosz Serafin, Kacper Siwik, Maciej Skrzypek, Filip SŁomski, Artur Szabat, Adrian UŚĆ, Wiktor Wiciak, Łukasz WrÓbelGrunwald Poznań: Jakub Bujnowski, Jan Herda, Dawid Krzywicki, Mateusz Liske, Patryk Marcinkowski, Borys Naglik, Piotr Nowicki, Adam PaczeŚny, Mikołaj PŁoski, Filip Tarko, Erik Uyen, Antoni Wagner
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 27 kwietnia 2024 20:47
ORLIK BRZEG - LIDER SWARZĘDZ 36-33 (16-15)
Orlik Brzeg: Kamil Adwent, Natan BrudziŃski, Paweł Chmiel, Jan Feliszek, Maciej Kurus, Jędrzej Kurzawa, Patryk Nowak, Łukasz Ogorzelec, Kacper Onyszkiewicz, Piotr Sendra, Marek Sitarski, Waldemar Stanoszek, Kamil StypiŃski, Łukasz Szczurkowski, Kacper TuryniewiczLider Swarzędz: Michał Janyga, Mariusz Kosturski, Igor KrzyŻaniak, Bartosz KuraŚ, Mateusz NapieraŁa, Roger Nowacki, Filip Stachowiak, Krzysztof SzarzyŃski, Tomasz Walkowiak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 1 z 152