User Rating: / 1
PoorBest
Piłka nożna - IV liga
niedziela, 07 listopada 2010 12:57

IV ligaPo trzynastu meczach opolska Oderka jest aktualnie najlepszym naszym zespołem w IV lidze. Oderka pokonała w Bogdanowicach Start 1-0, a że Leśnica przegrała z Łaziskami, przeskoczyła ją w tabeli. Start Bogdanowice miał okazję wyrównać się punktami w Oderką, szansy jednak nie wykorzystał i kosztowało go to spadek na 11-te miejsce. Leśnica zwycięstwo miała w garści, gdyż na kilka minut przed końcem prowadziła jeszcze 1-0, pozwoliła sobie jednak wydrzeć zwycięstwo w ostatnich minutach. Takie porażki bolą podwójnie, pozostaje tylko zacisnąć zęby i odkuć się w następnym meczu. Ciekawie robi się w czołówce. Liderująca Skałka pokonała Babienicę 1-0 i z coraz większą przewagą ucieka rywalom i zdecydowanie prowadzi w tabeli. Stal Bielsko i ROW Rybnik, które także mają chrapkę na III ligę, tym razem przegrały swoje mecze. ROW przegrał w Katowicach z Rozwojem, a Stal poległa w Pawłowicach. Nasze drużyny spisały się przeciętnie. Ważne punkty wywalczyła Piotrówka, która pokonała Myszków 4-1 i oddaliła się od strefy spadkowej. W derbach Opolszczyzny Skalnik Gracze zremisował Victorią Chrościce, a Krasiejów tradycyjnie już przegrał, tym razem w Częstochowie z bezpośrednim sąsiadem z tabeli 0-1.